modernizacjaroku.pl

Przewozy autobusowe Wrocław

WROCEK – TRAVEL zapewnia profesjonalne, tanie i bezpieczne przewozy autobusowe we Wrocławiu. Z oferty korzystają nie tylko mieszkańcy miasta, ale również okolicznych miejscowości. Podróże mogą być na krótsze i dłuższe trasy, nawet na terenie całej Europy. Z oferty korzysta wielu klientów, w tym:

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów można wynająć autokar 55-osobowy, autobus 31-osobowy oraz minibus 8-osobowy. Każdy z pojazdów jest dopasowany do potrzeb klientów, dzięki czemu nie przepłacisz w końcowym rozrachunku.

Wyposażenie pojazdów WROCEK – TRAVEL

W zależności od rodzaju pojazdu, którym będą Państwo podróżować, na wyposażeniu można oczekiwać klimatyzacji, dodatkowego ogrzewania, regulowanych foteli, barku z napojami, radia, TV, DVD, indywidualnego nawiewu oraz oświetlenia. Klienci, którzy postanowili nawiązać stałą współpracę z WROCEK – TRAVEL, podkreślają profesjonalizm kierowców oraz pilotów. Ich zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznej i ciekawej podróży zostały niejednokrotnie potwierdzone podczas długich wycieczek poza obszar Polski.

Bezpieczne podróżowanie autokarem

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, wszystkie pojazdy wrocławskiej firmy są regularnie serwisowane i sprawdzane przez techników przed każdym wyjazdem. Dzięki temu zmniejsza się szanse na jakiekolwiek awarie podczas krótkich, jak i długich podróży. Umowa podpisywana z WROCEK – TRAVEL jest przejrzysta i nie zawiera ukrytych kosztów, dzięki czemu klient wie dokładnie za co płaci i nie musi obawiać się zwiększonej ceny końcowej. Aby dokładnie zapoznać się co obejmują opłaty za wynajem, zachęcamy do skontaktowania się z działem Obsługi Klienta.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Regały magazynowe

Regały magazynowe

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo - cena

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo - cena

Charakterystyka różnego typu wciągarek

Charakterystyka różnego typu wciągarek

Zastosowania beczek z plastku w magazynie

Zastosowania beczek z plastku w magazynie

Transport mebli Kraków

Transport mebli Kraków