modernizacjaroku.pl

Olini.pl - olej konopny

W ścisłej czołówce wśród olejów roślinnych, jeżeli weźmiemy pod uwagę właściwości prozdrowotne i liczbę zastosowań, znajduje się olej konopny. Bez wątpienie jego największą zaletą jest wysoka zawartość Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), czyli omega-3 i omega-6, w z których olej konopny składa się w 80%.

Kwasy te są wręcz niezbędne do prawidłowego przebiegu wielu procesów zachodzących w ludzkim organizmie, ale niestety nie produkuje on ich samodzielnie, dlatego naszym zadaniem jest dostarczenie ich z zewnątrz. Dla ich prawidłowego działania niezbędne są odpowiedni proporcje, które wynoszą 3:1 (czyli tak, jak w oleju konopnym), gdzie 3 to kwasy omega-6, a jeden to kwasy omega-3. Dlaczego odpowiednie proporcje są tak istotne? Ponieważ ich niedotrzymanie może sprzyjać między innymi cukrzycy, nadciśnieniu, rozwojowi nowotworów.

Zastanawiasz się, jakie konkretnie właściwości mają kwasy omega-3 i omega-6, o których mowa?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić wysokiej jakości olej konopny, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Olini.pl. Olini to mała rodzinna olejarnia, a sprzedawane przez nich oleje tłoczą samodzielnie, ręcznie i na małą skalę, dbając przy tym o wysoką jakość sprzedawanych produktów. Każdy olej tłoczony jest na świeżo z małej partii ziaren, dopiero po złożeniu zamówienia, a następnie wysyłany do klientów. Nie zastanawiaj się dłużej, czy aby na pewno warto i już dziś wejdź na stronę internetową www.olini.pl i złóż swoje pierwsze zamówienie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z działania naturalnych olejów!


Miramar Sp. z o.o.
Nowa Wieś 155
58-308 Wałbrzych

Zobacz także:

Dobry psycholog Wejherowo

Dobry psycholog Wejherowo

Fala uderzeniowa - cena

Fala uderzeniowa - cena

Terapia psychologiczna w Poznaniu

Terapia psychologiczna w Poznaniu

Funkcjonalny i bezpieczny fotel kąpielowy

Funkcjonalny i bezpieczny fotel kąpielowy

Olimpiakos - warsztaty kulinarne

Olimpiakos - warsztaty kulinarne