modernizacjaroku.pl

Bizo: www.bizo.com.pl

Od wielu lat BIZO Firma Usługowo Doradcza w Katowicach przygotowuje klientom biznesowym profesjonalne ekspertyzy dotyczące możliwości finansowania najróżniejszych realizowanych przez nich przedsięwzięć. Następnie wspiera w opracowaniu odpowiedniej dokumentacji, zgodnej z obowiązującymi przepisami, oraz uczestniczy w rozliczaniu przyznawanych środków finansowych. Pozwala to przedsiębiorstwom w pełni wykorzystywać swoje możliwości gospodarcze. Dofinansowanie unijne dla małych firm jest przewidziane przede wszystkim z Programów Regionalnych poszczególnych województw, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (w przyszłości będzie to Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój). Dzięki niemu mogą one zaspokoić swoje potrzeby inwestycyjne, poszerzyć działalność i zwiększyć konkurencyjność.

Firma BIZO charakteryzuje się multibranżowością. Pomoc uzyskują podmioty gospodarcze między innymi z branży turystycznej, gastronomicznej, sportowej, ekologicznej i logistycznej. Doradcy biznesowi BIZO uwzględniają to, że każdy podmiot jest inny i funkcjonuje w odmiennych uwarunkowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. Opracowują więc rozwiązania „szyte na miarę”. Dlatego przeprowadzają dokładne analizy rynkowe i dopasowują konkretne rozwiązania do specyfiki indywidualnie traktowanych klientów. Poza wsparciem związanym z dofinansowaniami unijnymi dla małych, średnich i dużych firm BIZO prowadzi prace badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw, audyt biznesowy, doradza przy modelowaniu produktowym i rynkowym, planowaniu strategii marketingowych oraz przy dokumentacji patentowej. W kompleksowy sposób wspiera zatem polski biznes i wpływa pozytywnie na rozwój gospodarczy kraju.

Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo działało skutecznie i zyskiwało coraz większe zaufanie na rynku, zajrzyj na stronę: http://www.bizo.com.pl/. Firma BIZO od wielu lat doradza podmiotom z całej Polski, w jaki sposób czerpać fundusze na działalność oraz jak je kreatywnie i nieszablonowo wykorzystywać.


BIZO – Firma Usługowo Doradcza
Ludowa 22
40-770 Katowice
tel. +48 32 32 18 46

Zobacz także:

Bramy w Poznaniu

Bramy w Poznaniu

Księgowość - Białystok

Księgowość - Białystok

DJ Artman na imprezę

DJ Artman na imprezę

Firmowa konferencja, czyli jak ją zorganizować?

Firmowa konferencja, czyli jak ją zorganizować?

Dla skutecznego zarządzania

Dla skutecznego zarządzania